KEURINGEN
                   
2002
2004
2005
2006
2007
2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016
2017

2018

2019

 

NATIONALE CW-GEITENKEURING 19 SEPTEMBER 2015:

Columbizhal - Barneveld

Uitslagen:
Rubriek 1: Witte lammeren,
geboren 16-03 t/m 03-04
1A. Margje 166 U. de Vries
1B. Maisy 49 N.W.H. van Rheen
1C. Moniek 58 C.N.J. van Diepen
1D. Moniek 55 C.N.J. van Diepen
1E. Moniek 59 C.N.J. van Diepen
2A. Driesprong Marijke 6 H. Boer-Woldijk
2B. Driesprong Jannie 31 H. Boer-Woldijk
 

 

Rubriek 2: Witte lammeren,
geboren 03-03 t/m 15-03
1A. Mona 32 vd Tamarahoeve K. Grolleman
1B. Geriena 33 vd Tamarahoeve K. Grolleman
1C. Ivanbar Trees 94 J.G.M. Turk
1D. Boukje 327 U. de Vries
1E. Passion 4 Marije S. van der Let
1F. Annetje 132 J.G.M. Turk
1G. Mona 31 vd Tamarahoeve K. Grolleman
Zeer beste kopnummers

 

Rubriek 3: Witte lammeren,
geboren 16-02 t/m 02-03
1A. Maisy 45 N.W.H. van Rheen
1B. Riethoeve Viola 148 Comb. Hutten
1C. W‚ldster Jannie 94  G. de Boer
1D. Riethoeve Viola 147 G. de Boer
1E. Wilhelmientje 66 J.G.M. Turk
1F. Hanne vd Oude Schuur P. Schoenmakers
1G. Annetje 129 J.G.M. Turk
1H. Nooro's Femke 61 H. Noordermeer
1A. Evenredig goed type
1B. Best ontwikkeld, sterk, wat zwaar in de voorhand

 

Rubriek 4. Witte lammeren,
geboren 02-02 t/m 13-02
1A. Vanja van de Dijk A. Lambregts
1B. Nooro's Roza 20 H. Noordermeer
1C. Elke 7 vd Vriendsenhof G. Vriends
1D. Janneke 10 vd Vriendsenhof G. Vriends
1E. Mona 22 vd Tamarahoeve K. Grolleman
1F. Janneke 11 vd Vriendsenhof G. Vriends
1G. Imke van de Dijk A. Lambregts
1H. Riethoeve Viola 145 Comb. Hutten
1I. Riethoeve Viola 143 G. de Boer
Mooi kopduo, rest van minder jeugd

.

Rubriek 5: Witte lammeren,
geboren 8-1 t/m 31-1
1A. Letster Gina 304 S. van der Let
1B. Liesje 67 G.B.M. Koekkoek
1C. Liesje 69 G.B.M. Koekkoek
1D. Letster Gina 302 S. van der Let
1E. Liesje 68 S. van der Let
1F. Liesje 75 G.B.M. Koekkoek
1G. Nooro's Femke 56 H. Noorderneer
1H. Marijke 215 P. van Haperen
Goede rubriek,
kopnummer best ontwikkeld

 

Rubriek 9: Witte geiten 1 jaar
1A. Anne P. Schoenmakers
1B. Geriena 18 U. de Vries
1C. Ivanbar Trees 86 J.G.M. Turk
1D. Ivanbar Trees 87 J.G.M. Turk
1E. Marijke 212 S. van der Let
1F. Boukje 319 U. de Vries
1G. Maisy 44 N.W.H. van Rheen
Goede rubriek typische dieren,
mooi kopnummer, ontwikkeling + best uier

 

Rubriek 10: Witte geiten 2 jaar
1A. Boukje 304 U. de Vries
1B. Boukje 307 U. de Vries
1C. Corina 2 G. de Boer
1D. Nooro's Femke 42 H. Noordermeer
1E. Wilhelmientje 63 J.G.M. Turk
1F. Annetje 123 J.G.M. Turk
1G. Anneke 9 vd Vriendsenhof G. Vriends
1H. Driesprong Marijke 3 H. Boer-Woldijk
Beste rubriek,
zeer goed kopnummer

 

Rubriek 11: Witte geiten 3 jaar en ouder
1A. Boukje 294 U. de Vries
1B. Marijke 175 P. van Haperen
1C. Nooro's Femke R.38 H. Noordermeer
1D. Mona 27 vd Tamarahoeve K. Grolleman
1E. Mona 4 vd Tamarahoeve K. Grolleman
1F. Elke vd Vriendsenhof G. Vriends
1G. Moniek 50 C.N.J. van Diepen
1H. Moniek 52 C.N.J. van Diepen
1I. Driesprong Cinta 1 H. Boer-Woldijk
Beste rubriek type + melk
Uitlopend kopnummer

.

Eigenaarsgroepen
3 geiten


1A. U. de Vries,
Aldeboarn

 

.

Witte lammeren:
Kampioen:
Vanja van de Dijk
van A. Lambregts, Dinteloord
Reservekampioen:
Maisy 45
van N.W.H. van Rheen, Bruchem

.

Witte geiten:
Kampioen:
Boukje 294
van U. de Vries, Aldeboarn
Reservekampioen:
Marijke 175
van P. van Haperen, Gilze

 

Dagkampioenen:
Lammeren:
Vanja van de Dijk
van A. Lambregts, Dinteloord
Geiten:
Boukje 294
van U. de Vries, Aldeboarn

Klik op een foto voor een vergroting

Meer foto's staan in het webalbum

 

WWW.WITTEGEITEN.ORG