KEURINGEN
                   
2002
2004
2005
2006
2007
2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016
2017

2018

2019

 

NATIONALE CW-GEITENKEURING 14 SEPTEMBER 2019:

Manege Hippisch Verband - Putten

 

VERSLAG DOOR P. VAN HAPEREN

 

Uitslagen:
Rubriek 1: Witte lammeren, geboren 03-03 t/m 30-03
1. Boshoek Meike 2 D. Brendeke
2. Boshoek Femke 8 D. Brendeke
3. Boshoek Femke 7 D. Brendeke
4. Maisy 59 N.W.H. van Rheen
5. Boshoek Femke 9 D. Brendeke
6. Boshoek Femke 10 D. Brendeke
7. Marijke 5 vd biezenwaard H.C. den Ouden
8. Driesprong Elda 28 H. Boer-Woldijk
Mooi kopduo, goede ontwikkeling, iets minder in type.

 

Rubriek 2: Witte lammeren, geboren 14-02 t/m 01-03
1. Mona 4 vd Tamarahoeve K. Grolleman
2. Bien van de Dijk A. Lambregts
3. Bloeme van de Dijk A. Lambregts
4. Aleida 15 vd Tamarahoeve K. Grolleman
5. Driesprong Marijke 13 H. Boer-Woldijk
6. Dayna Anja 88 S. van der Wal
7. Dayna Anja 92 S. van der Wal
Onregelmatige rubriek
met fraai kopnummer.

 

Rubriek 3: Witte lammeren, geboren 28-01 t/m 11-02
1. Nooro's Femke 79 H. Noordermeer
2. Boukje 365 U. de Vries
3. Nooro's Femke 78 H. Noordermeer
4. Mona 12 vd Tamarahoeve K. Grolleman
5. Boukje 369 U. de Vries
6. Odilia 33 F. Dirven
7. Odilia 34 F. Dirven
8. Mona 13 vd Tamarahoeve K. Grolleman
Onregelmatige rubriek.

   

Rubriek 4. Witte lammeren, geboren 05-01 t/m 24-01
1. Elke 15 vd Vriendsenhof G. Vriends
2. Elke 16 vd Vriendsenhof G. Vriends
3. Liesje 179 G. Koekkoek
4. Liesje 180 G. Koekkoek
5. Annetje 272 G. de Boer
Beste rubriek, fraaie types.

.

Rubriek 8. Witte geiten 1 jaar
1. Corrie 200 P. Schoenmakers
2. Margje 173 U. de Vries
3. Odilia 25 F. Dirven
4. Riethoeve Viola 163 G. Koekkoek
5. Boukje 361 U. de Vries
6. Boukje 358 K. Grolleman
Beste vooruier: Odilia 25
Matige rubriek, kopnummer correct.

 

Rubriek 9: Witte geiten 1 jaar
1. Nooro's Roza 26 H. Noordermeer
2. Maisy 54 N.W.H. van Rheen
3. Babs van de Dijk A. Lambregts
4. Liesje 148 G. Koekkoek
5. Liesje 153 G. Koekkoek
6. Dayna Anja 80 S. van der Wal
Beste vooruier: Nooro's Roza 26
Best koptrio, best type en uier.

 

Rubriek 10: Witte geiten 2 jaar
1. Nooro's Roza 24 H. Noordermeer
2. Boukje 348 U. de Vries
3. Nooro's Femke 70 H. Noordermeer
4. Nooro's Femke 72 H. Noordermeer
5. Boukje 349 U. de Vries
6. Emma 18 vd Vriendsenhof G. Vriends
7. Liesje 125 G. Koekkoek
Beste vooruier: Nooro's Roza 24
Zeer beste rubriek, 2 fraaie kopnummers.

 

Rubriek 11. Witte geiten 3 en 4 jaar
1. Moniek 56 C.N.J. van Diepen
2. Imke van de Dijk A. Lambregts
3. Nooro's Roza 22 H. Noordermeer
4. Riethoeve Viola 143 G. Koekkoek
5. Moniek 62 C.N.J. van Diepen
6. Moniek 61 C.N.J. van Diepen
Beste vooruier: Moniek 62
Beste rubriek, super melkgeiten.

 

Rubriek 12: Witte geiten 5 jaar en ouder
1. Anne P. Schoenmakers
2. Fay van de Dijk A. Lambregts
3. Boukje 304 U. de Vries
4. Geriena 18 U. de Vries
5. Liesje 57 G. Koekkoek
6. Dayna Anja 69 S. van der Wal
7. Driesprong Cinta 1 H. Boer-Woldijk
Beste vooruier: Anne
Beste klasse, 2 fraaie kopnummers.

.

Eigenaarsgroepen geiten:

1. C.N.J. van Diepen, Akersloot
3. H. Noordermeer, Heenvliet
5. U. de Vries, Aldeboarn
6. A. Lambregts, Dinteloord
8. G. Koekkoek, Lemelerveld

.

Witte geit met de beste vooruier:
Anne van P. Schoenmakers, Oirschot

   

Witte lammeren:
Kampioen:
Elke 15 vd Vriendsenhof
van G. Vriends, Deurne
Reservekampioen:
Boshoek Meike 2
van D. Brendeke, Oene

.

Witte geiten:
Kampioen:
Nooro's Roza 24
van H. Noordermeer, Heenvliet
Reservekampioen:
Nooro's Roza 26
van H. Noordermeer, Heenvliet

  .

Dagkampioen geiten:


Nooro's Roza 24
van H. Noordermeer, Heenvliet
 

Klik op een foto voor een vergroting

Meer foto's staan in het webalbum

 

WWW.WITTEGEITEN.ORG