KEURINGEN
                 
2002
2004
2005
2006
2007
2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016
2017

 

NATIONALE NCW-GEITENKEURING 19 AUGUSTUS 2017

Manege van Fam. de Haan - Jubbega

 

Rubriek 1: Witte lammeren
1. Tineke 21 E. Schottert
2. Dayna Anja 74 S. vd Wal
3. Geertje Richtje 226 R. Ponne-de Vries
4. Geertje Richtje 225 R. Ponne-de Vries
5. Klaske 1 R.H. de Vries
Goede rubriek met fraai kopnummer

 

Rubriek 2: Witte lammeren
1. Maaike 158 W.Y. Terpstra
2. Mientje 920 vd Blok Fam. Kleinlugtebelt
3. Dayna Anja 76 S. vd Wal
4. Dayna Anja 77 S. vd Wal
5. Dayna Anja 75 S. vd Wal
6. Mientje 918 vd Blok Fam. Kleinlugtebelt
 

 

Rubriek 3: Witte lammeren
1. Maaike 159 W.Y. Terpstra
2. Melissa 2 S. Nauta-Mollema
3. Daniek 1 A.E. Joustra
4. Daniek A.E. Joustra
5. Amanda 14 vh Wykelerhop F. Gersjes
Beste rubriek Witte lammeren met best kopnummer

 

Rubriek 4: Witte lammeren
1. Melissa 3 S. Nauta-Mollema
2. Geertje 4 A.E. Joustra
3. Maaike 160 W.Y. Terpstra
4. Nynke 78 O. van Sinderen
 
 

 

 
Rubriek 10: Witte geiten 1 jaar
1. Maaike 6 A.E. Joustra
2. Tineke 4 E. Schottert
3. Dayna Anja 73 S. vd Wal
4. Mientje 905 vd Blok Fam. Kleinlugtebelt
5. Geertjes Richtje 221 R. Ponne-de Vries
Beste vooruier: Tineke 4
Mooiste uier:
Maaike 6

Gewone rubriek 

   

Rubriek 11: Witte geiten 1 jaar
1. Rianne 76 O. van Sinderen
2. Maaike 156 W.Y. Terpstra
3. Melissa 1 R.H. de Vries
4. Geertje Richtje 222 R. Ponne-de Vries
Beste vooruier: Rianne 76
Mooiste uier:  
Maaike 156

 

 
Rubriek 15: Witte geiten 2 jaar
1. Gernsterper Wilma 45 W.Y. Terptstra
2. Melissa S. Nauta-Mollema
3. Geertje Richtje 212 R. Ponne-de Vries
Beste vooruier: Gernsterper Wilma 45
Mooiste uier:
Gernsterper Wilma 45

Gewone rubriek 

 

Rubriek 18: Witte geiten 3 en 4 jaar
1. Dayna Anja 69 S. vd Wal
2. Dayna Anja 65 S. vd Wal
3. Letster Gina 297 R.H. de Vries
4. Geertje Richtje 204 R. Ponne-de Vries
5. Geertje Richtje 200 R. Ponne-de Vries
Beste vooruier: Dayna Anja 65
Mooiste uier:  
Dayna Anja 69

.

 Eigenaarsgroepen
lammeren


1.
W.Y. Terpstra
4. A.E. Joustra
       

 

Witte geit met de
beste vooruier:

Tineke 4 -
E. Schottert, Giethmen

 

Witte lammeren
Kampioen:
Maaike 159 - W.Y. Terpstra, Hallum
Reservekampioen:
Melissa 2 - S. Nauta-Mollema, Sexbierum

.

Witte geiten
Kampioen:
Maaike 6 - A.E. Joustra, Tytsjerk
Reservekampioen:
Dayna Anja 65 - S. vd Wal, Langezwaag

  Klik op een foto voor een vergroting

Meer foto's staan in het webalbum

 

WWW.WITTEGEITEN.ORG