KEURINGEN
               
2004
2005
2006
2007
2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

 

NATIONALE CW-GEITENKEURING 10 SEPTEMBER 2016:

IJsselhallen - Zwolle

Uitslagen:
Rubriek 1: Witte lammeren,
geboren 17-03 t/m 02-04
1A. Boukje 341 Antje Bosma
1B. Boukje 344 Antje Bosma
1C. Moniek 61 C.N.J. van Diepen
1D. Moniek 62 C.N.J. van Diepen
1E. Rinske 84414 Fam. Noordam
1F. Alba's Mariola 20 Fam. Bierhof
1G. Moniek 60 C.N.J. van Diepen
1H. Driesprong Jannie 32 H. Boer-Woldijk
Wisselvallig rubriek, correct kopnummer, bemerking op beenwerk.

 

Rubriek 2: Witte lammeren,
geboren 24-02 t/m 08-03
1A. Boukje 339 Klaas Grolleman
1B. Maaike 7 Comb. vd Veen
1C. Liesje 112 G.B.M. Koekkoek
1D. Elke 8 vd Vriendsenhof G. Vriends
1E. Joke 58 F. van Klaren
1F. Boukje 336 Klaas Grolleman
1G. Joke 55 F. van Klaren
Wisselvallig rubriek, kopnummer mooie verhoudingen.

 

Rubriek 3: Witte lammeren,
geboren 05-02 t/m 13-02
1A. Margje 169 U. de Vries
1B. W‚ldster Jannie 99 W. Albada
1C. Nooro's Femke 64  H. Noordermeer
1D. Margje 168 U. de Vries
1E. Maaike 5 Comb. vd Veen
1F. W‚ldster Jannie 100 W. Albada
1G. Maaike 6 Comb. vd Veen
1H. Mona 2 vd Tamarahoeve Klaas Grolleman
Goede rubriek met goed ontwikkelde lammeren, eerste twee best van type en ontwikkeling, bemerking op benen.

 

Rubriek 4. Witte lammeren,
geboren 23-01 t/m 04-02
1A. Marijke 219 P. Schoenmakers
1B. Emma 14 vd Vriendsenhof G. Vriends
1C. Liesje 99 Klaas Grolleman
1D. Letser Gina 305 S. van der Let
1E. Letser Else 214 S. van der Let
1F. Nooro's Femke 63 H. Noordermeer
1G. Letser Gina 306 S. van der Let
Wisselvallige rubriek, kopnummer typisch lam met mooie verhoudingen.

 

Rubriek 5: Witte lammeren,
geboren 01-01 t/m 23-01
1A. Liesje 92 G.B.M. Koekkoek
1B. Nooro's Roza 22 H. Noordermeer
1C. Passion 4 Mare KI G. de Boer
1D. Liesje 95 G.B.M. Koekkoek
1E. Wilhelmientje 46382 Gez. Holwerda
1F. Anneloe vd Dijk A. Lambregts
1G. Wilhelmientje 46381 Gez. Holwerda
Goede rubriek met voldoende ontwikkelde lammeren.
Kopnummer veel uitstraling en lengte

.

Rubriek 11: Witte geiten 1 jaar
1A. Moniek 56 C.N.J. van Diepen
1B. Margje 166 U. de Vries
1C. Merilla Eliza 82827 K.S. & J.J. Meekma
1D. W‚ldster Jannie 97 W. Albada
1E. Merilla Geesje A82279 K.S. & J.J. Meekma
1F. W‚ldster Jannie 96 W. Albada
1G. Moniek 55 C.N.J. van Diepen
1H. Annetje 132 J.G.M. Turk
Beste rubriek, melktypische dieren.

 

Rubriek 12: Witte geiten 1 jaar
1A. Riethoeve Viola 143 G.B.M. Koekkoek
1B. Imke vd Dijk A. Lambregts
1C. Ivanbar Trees 90 J.G.M. Turk
1D. Westein Janke 7 P.J. Meekma
1E. Annetje 129 J.G.M. Turk
Best ontwikkelde eenjarige geiten met best kopnummer. Allen goed van type.

 

Rubriek 13: Witte geiten 1 jaar
1A. Merilla Marije 82090 K.S. & J.J. Meekma
1B. Nooro's Femke 56 H. Noordermeer
1C. Westein Janke 4 P.J. Meekma
1D. Elke 5 vd Vriendsenhof G. Vriends
1E. Liesje 75 G.B.M. Koekkoek
1F. Grietje 4 G.B.M. Koekkoek
Goede rubriek melktypische dieren.
Kopnummer met veel melkopdruk.

 

Rubriek 14: Witte geiten 2 jaar
1A. Merilla Maaike Z42760 K.S. & J.J. Meekma
1B. Anne P. Schoenmakers
1C. Liesje 57 G.B.M. Koekkoek
1D. Geriena 18 U. de Vries
1E. Liesje 59 G.B.M. Koekkoek
1F. Merilla Anne A43015 P.J. Meekma
1G. Driesprong Aleida 5 H. Boer-Woldijk
Rubriek beste geiten met uitgesproken kopnummer.

 

Rubriek 15: Witte geiten 3 jaar
1A. Boukje 307 U. de Vries
1B. Fay vd Dijk A. Lambregts
1C. Merilla Minke M7566 K.S. & J.J. Meekma
1D. Boukje 304 U. de Vries
1E. Merilla Meta M42531 K.S. & J.J. Meekma
1F. Nooro's Roza 16 H. Noordermeer
1G. Sanne 115 Gez. Holwerda
Beste rubriek melktypische dieren.

 

Rubriek 16: Witte geiten 4 jaar en ouder
1A. Boukje 294 U. de Vries
1B. Nooro's Femke R.38 H. Noordermeer
1C. Willemientje 59 f 't Heechlan Gez. Holwerda
1D. Driesprong Cinta 1 H. Boer-Woldijk
Kleine rubriek oudere geiten,
goed van type met voldoende melk.
Best kopnummer.

.

Eigenaarsgroepen 3 Witte geiten

1. U. de Vries 5. K.S. & J.J. Meekma  7. H. Noordermeer
 9. G.B.M. Koekkoek 10. K.S. & J.J. Meekma 11. J.G.M. Turk

.

Witte lammeren:
Kampioen:
Liesje 92 van G.B.M. Koekkoek, Lemelerveld
Reservekampioen:
Boukje 339 van Klaas Grolleman, Wapenveld

.

Witte geiten:
Kampioen:
Merilla Maaike Z42760 van K.S. & J.J. Meekma.vd Meer, Deinum
Reservekampioen:
Boukje 294 van U. de Vries, Aldeboarn

 

Dagkampioenen:
Merilla Maaike Z42760 en Liesje 92

Klik op een foto voor een vergroting

Meer foto's staan in het webalbum

 

WWW.WITTEGEITEN.ORG